יוגה בחיפה
איינגאר יוגה
מדיטציה
רייקי
הומאופתיה קלאסית
מערכת שעות ותעריפים
גלריה
מאמרים
תנוחות יוגה
פסי פייג
הכשרת מורים ליוגה
מאסטר קלאס
קורס מורים מתמחים
צוות
בלוג
צור קשר

לתיאום שיעור התנסות

050-7259930
רח' לבונה 3, חיפה


פתח את אגן הירכיים / רונדה קרפצ'ין

כאשר משתמשים בשיטת פלדנקרייז לעבודה על אזור האגן, תנועה מעטה יחד עם תשומת לב רבה מספקים את התוצאות הטובות ביותר.

בעבודה בשיטת פלדנקרייז, חשוב להיות סבלן. יש לנוע לאט ובעדינות תוך התבוננות מתמדת. תנועה מעטה יחד עם תשומת לב רבה יספקו תוצאות טובות יותר. עקוב אחר נשימתך, ואל תדאג אם המיינד שלך נודד או מאבד את הספירה של מספר החזרות שביצעת.

שכב על הגב וכופף ברכיים, כפות רגליים שטוחות על הרצפה. הנח את העקב הימני מעבר לברך שמאל, והחזק את כף רגל ימין עם ידך השמאלית. הנח את ידך הימנית מתחת לראשך. עם הנשיפה, קרב את רגל ימין וראשך אחד אל השני. חזור, באיטיות, כעשר פעמים. חזור על הפעולה בצד השני.

שב ישר, כאשר רגל שמאל ישרה או ב- Ardha Padmasana (תנוחת חצי לוטוס). הנח את העקב הימני מעבר לירך שמאל. החזק את כף רגל ימין עם ידך השמאלית, ואת ברך ימין עם ידך הימנית. עם הנשיפה, הרם באיטיות את רגל ימין לכיוון הראש, כאשר אתה נותן לראשך לרדת ולגבך להתעגל. כאשר אתה מוריד את הרגל, שאף וישר את גבך. חזור על הפעולה מספר פעמים, לאחר מכן נוח וחזור על הפעולה בצד השני.

שכב על גבך, ברך שמאל כפופה, כף רגל שמאל על הרצפה. הנח את עקב ימין על ברך שמאל ואת שתי הידיים תחת ראשך. עם הנשיפה, משוך את ראשך ואת שתי רגליך אחד אל השני. בצע כעשר חזרות איטיות ואז החלף לצד השני.

כעת נסה מספר אסנות לפתיחת האגן ושים לב עם יש תחושה של שחרור ותנועתיות באגן יותר מבדרך כלל.

Print
שינוי גודל גופנים
ניגודיות